דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

אטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס

עורכם אדמומי? מגרד? מעקצץ? זה הזמן לפנות אל הרופא ולבדוק אם אינכם סובלים מדלקת כלשהי. אטופיק דרמטיטיס היא דלקת המופיעה בשכבות העליונות של העור והיא אופיינית לסובלים מאסטמה כרונית או מקדחת השחת המאופיינת כאלרגיה. אטופיק דרמטיטיס ידועה כמחלה תורשתית ובמקרים רבים אפשר למצוא מספר חולים במשפחה אחת. בלשון העם היא נקראת אסטמה של העור.

אטופיק דרמטיטיס - למה זה קורה?

לעיתים מגלים אצל הסובלים מאטופיק דרמטיטיס נטייה לייצור עודפי נוגדנים. אורח החיים המודרני המאופיין בלחץ נפשי, בחשיפה לזיהומי עור חיידקיים, אלרגיה למזונות שונים, מגע עם חומרים מגרדים, כמו צמר, עלול לגרות את עודפי הנוגדנים ולהחריף מצבם של הסובלים מאטופיק דרמטיטיס.

אטופיק דרמטיטיס - ממה כדאי להיזהר?

רצוי מאד להימנע מרחצה באמבטיה, להיזהר מחשיפה מרובה לשמש, לא לחמם יותר מדי את הבית ולא לייבש את האוויר, לוותר על שתיית אלכוהול, קפה ומשקאות שוקולד, להשתדל ללבוש בגדים העשויים מחומרים טבעיים כמו כותנה ופשתן ולהרחיק מארון הבגדים בגדים סינטטיים ובגדי צמר, העלולים לגרות את העור. ידוע שלחץ נפשי מחמיר את המצב, לכן רצוי להשתמש בטכניקות הרגעה שונות, כגון יוגה.

אטופיק דרמטיטיס - האם שתיית חלב גורמת להחמרת המצב?

המחקרים האחרונים מוצאים קשר בין אטופיק דרמטיטיס לבין רגישות לחלב. רופאים ממליצים לסובלים מאטופיק דרמטיטיס להימנע ככל האפשר ממוצרי חלב, בעיקר ממוצרי חלב פרה. בנוסף, כדאי להשתמש פעמיים ביום בפרוביוטיקה, בעיקר בפרוביוטיקה נוזלית, כדי להפחית את רגישות הגוף לחלב.

אטופיק דרמטיטיס - איך אפשר להקל על הסבל?

כיוון שהחיידקים הפרוביוטיים מייצרים חומצת חלב המפרק את החלב בגוף, מריחת פרוביוטיקה נוזלית על נגעי אטופיק דרמטיטיס תגרום לחיידקים הפרוביוטיים (החיידקים הטובים) להשתלט על החיידקים הפתוגניים ועל הפטריות (החיידקים הרעים), ותמנע את חדירתם לעור ואת יצירת הזיהומים המשניים. כל זאת על ידי טיפול במוצר טבעי החוסך שימוש באנטיביוטיקה.

אטופיק דרמטיטיס - באיזה פרוביוטיקה כדאי לבחור?

כאשר מנסים לבחור בין כל סוגי הפרוביוטיקה השונים, המבחר גדול ומבלבל: יש פרוביוטיקה באבקה, יש פרוביוטיקה בכדורים, יש פרוביוטיקה בכמוסות ויש גם פרוביוטיקה בנוזל, אחת מהן היא ויטה ביוסה המופקת מחיידקים חיים בתוספת צמחי מרפא אורגניים בלבד. כדי להקל על תסמיני האטופיק דרמטיטיס, כדאי למרוח על הנגעים ויטה ביוסה פעמיים ביום, עד להקלה משמעותית. בנוסף, רצוי לשתות את הויטה ביוסה פעמיים ביום באופן קבוע, כחלק מהליך מניעתי. ויטה ביוסה תקל במהירות על התסמינים, כיוון שהיא משפיעה במהירות על מערכת העיכול ובמקביל משפיעה על חידוש תאי העור הנגועים.

לרכישת ויטה ביוסה

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות