דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

אפטות

אפטות

אפטות

אפטות
אפטה אינה מחלה קשה, יש שיאמרו שאינה מחלה כלל, אולם בכל זאת, אפטה היא תופעה חוזרת ונשנית אצל חלק מהציבור הסובל ממנה קשות. הפצעים אמנם קטנים, אך מטרידים, מציקים, צורבים, מפריעים לדיבור והאכילה הופכת להיות קשה. חלק מהמזונות בלתי ניתנים ללעיסה ואפילו משקאות מסוימות מחריפים את המצב. הרופא רושם משחות שונות, בבית המרקחת מציעים נוזלי פה ייעודיים ועדיין, עדיין אין הקלה מספקת. אפטה אחת נעלמת ומיד מופיעות אפטות חדשות במקומה. מדוע מופיעות אפטות? האם לרפואה המשלימה יש פתרון נגד הופעת אפטות? מה יכולה להציע הרפואה המשלימה להקלה על אפטה קיימת?

מהי אפטה?

אפטה היא פצע פתוח (כיב) בחלל הפה. הפצע אמנם קטן אך מכאיב ומציק ללא הרף. הופעת אפטות נובעת כתוצאה ממערכת חיסון חלשה, בגלל מערכת עיכול שלא פועלת כתקנה וכן בשל הופעת חיידק פתוגני ששמו הליקובקטר פילורי. הופעת אפטות בחלל הפה עלולה להעיד על מחלות שונות במערכת העיכול, כמו קוליטיס ומחלת קרוהן. אפטות עלולות להופיע כתוצאה ממערכת חיסון חלשה כגון במהלך טיפול כימותרפי, או בגלל עייפות רבה ולחצים רגשיים ונפשיים.

איך פרוביוטיקה מסייעת לטיפול ולמניעת הופעת אפטה?

חלק מהציבור סובל ממערכת חיסון חלשה, לכן בכל פעם צצה לה אפטה חדשה בפה או על הלשון. צריכה קבועה של פרוביוטיקה תחזק את המערכת החיסונית, תמנע הופעת אפטות חדשות ותקל על התופעות המטרידות של אפטה קיימת. נטילה קבועה של פרוביוטיקה תסלק את החיידקים המזיקים ואת החיידקים הפתוגניים מחלל הפה, אלה המונעים את תהליך ההחלמה והריפוי מתופעת אפטות מציקות.

באיזו פרוביוטיקה מומלץ להשתמש?

קיימים בשוק סוגים רבים של פרוביוטיקה - בכדורים, באבקות ובנוזל. הפרוביוטיקה הפעילה ביותר והמהירה ביותר היא ויטה ביוסה, המופיעה בצורת נוזל הנספג במהירות במערכות הפעילות בגוף -מערכת העיכול ומשפיעה על מערכת החיסון. גרגור יומי של ויטה ביוסה מקל על אפטות קיימות ומונע התיישבות חיידקים פתוגניים המאטים את תהליך הריפוי. ויטה ביוסה טובה גם כטיפול מונע מפני אפטות עתידיות.

מהם המינונים הרצויים לטיפול נגד אפטות?

טיפול מונע - את הטיפול יש להתחיל בנטילת 10 מ"ל ויטה ביוסה ביום. בהדרגה יש להעלות את המינון עד ל- 30 מ"ל ביום. את הטיפול יש לבצע בין פעם אחת לשלוש פעמים ביום.

אפטה קיימת - יש לגרגר פקק אחד של ויטה ביוסה (10 מ"ל) לפחות שלוש פעמים ביום, אפשר גם יותר.

חשוב להזכיר שהטיפול בויטה ביוסה נגד אפטות הוא טיפול טבעי שאינו מכיל כימיקלים או חומרים כימיים אחרים.

לרכישת ויטה ביוסה

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות