דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

דלקות פרקים

דלקות פרקים

דלקות פרקים

דלקות פרקים

גופו של האדם בנוי מפרקים-מפרקים. המפרקים הם החלק המחבר את העצמות זו לזו. כאשר אדם חולה בדלקת מפרקים, עלולה להיות פגיעה גם בשרירים וברקמות אחרות בגוף. פגיעה זו גורמת לאיברים המודלקים להתעוות ולאבד את יכולת הגמישות. לחולים נגרם סבל רב כתוצאה ממחלה כרונית זו והם מקבלים בעיקר טיפול תומך. לרפואה הקונבנציונלית אין בדרך כלל אפשרות לרפא את המחלה אלא רק להקל על התסמינים.

דלקות פרקים: מהם הסוגים הקיימים?

מחלות המפרקים מתחלקות לשני סוגים עיקריים:

  •  דלקת מפרקים ניוונית - אוסטיאוארטריטיס: דלקת מפרקים ניוונית כוללת בתוכה כמאה סוגים של מחלות מפרקים שונות.
  • דלקת מפרקים שיגרונית - ארטריטיס: מחלה אוטואימונית בה מערכת החיסון בגוף תוקפת את רקמות המפרקים. הקרום העוטף את המפרקים הופך לדלקתי והמפרקים והגידים מתעוותים. המחלה כרונית ולרוב מתפתחת בהדרגה, אך קיימים מקרים בהם היא פורצת בפתאומיות. דלקת זו נקראת בלשון עממית דלקת פרקים.

דלקת פרקים - הגורמים למחלה

דלקת פרקים מתפתחת כתוצאה מווירוסים וחיידקים כמו חיידק הזיבה (גונוריאה), קדחת שגרונית (ריאומטיק פיבר), דלקת המעי הגס או חיידק שחפתי (פניאומונוקוקוס),עישון, אלרגיה למזון, השמנת יתר, תפריט עשיר במזונות מעובדים ועירויי דם נגוע. מתח נפשי רב לא נכלל בין הגורמים לדלקת פרקים, אך עלול להחמיר את מצבו של החולה.

דלקת פרקים - התסמינים

התסמינים שונים מאדם לאדם, לרוב יופיעו נפיחות וכאבים במפרקים, תשישות יתר, שרירים תפוסים לאחר שינה ושכיבה ממושכת ובמקרים חמורים במיוחד עיוותים גופניים.

דלקות פרקים - איך מאבחנים וכיצד מטפלים?

דלקת פרקים מאבחנים לאחר שקיעת דם, בדיקת CRP וצילום רנטגן. הטיפול התרופתי המקובל הוא בתרופות אנטי דלקתיות שלא מכילות סטרואידים כמו אספירין ובמקרים קשים במיוחד מקובל לתת לחולה קורטיקוסטרואידים העלולים לדכא את מערכת החיסון.

פרוביוטיקה - כיצד היא משפיעה על גוף האדם?

משמעות המילה פרוביוטיקה היא "למען החיים" והיא תוסף מזון המכיל חיידקים ידידותיים המאזנים את החיידקים במעיים. עד לאחרונה השפעת החיידקים הפרוביוטיים לא הייתה ברורה. מחקר שנערך לאחרונה בתחום, מוכיח כי רצף קטן על פני ה-DNA של החיידקים הפרוביוטיים אחראי לפעולתם החיובית של החיידקים על המעיים. לאחר בליעת החיידק ע"י תאי מערכת החיסון, רצף קטן זה נצמד לקולטן שמפעיל שרשרת תהליכים הגורמת לדיכוי החומרים אשר יוצרים דלקות. חשוב לציין שהפרוביוטיקה לא נועדה לרפא דלקות פרקים אלא להקל על הכאבים הכרוניים. ויטה ביוסה היא פרוביוטיקה טבעית ואורגנית ובניגוד לתרופות הסינטטיות אינה מסכנת את הכבד.

ויטה ביוסה - הפרוביוטיקה המומלצת

הפרוביוטיקה מצויה במזונות טבעיים כמו יוגורט, קפיר (יוגורט חמוץ) וכרוב חמוץ. אך כדי לשפר את המאזן החיידקים במעיים אין בהם די. חשוב להוסיף לתפריט היומי פרוביוטיקה מסוג משובח. הפרוביוטיקה יכולה להגיע בכדורים, באבקה ובנוזל כאשר לכל פרוביוטיקה יתרונות משלה. לויטה ביוסה הנוזלית יש את ההשפעה הטובה והמהירה ביותר על גוף האדם, כיוון שהיא מכילה חיידקים חיים הפועלים במהירות. ויטה ביוסה אינה משקה אלא תחמיץ והיא מכילה חיידקים פרוביוטיים וכן 19 צמחי מרפא.

לקריאת המלצה של לקוח- לחץ כאן

פרוביוטיקה ויטה ביוסה - כיצד מומלץ להשתמש?

לויטה ביוסה צריך להתרגל בהדרגה. חשוב ליטול ויטה ביוסה אחרי האוכל על מנת למנוע גזים ושלשולים הנובעים מהריכוז הגבוה של הפרוביוטיקה בנוזל. פקק הבקבוק משמש ככלי מדידה ומכיל 10 מ"ל. בפעם הראשונה יש ליטול פקק אחד בלבד. אם נוצרת אי סדירות מעיים, יש להמשיך באותו מינון עד להסדרת פעילות המעיים. חשוב לעלות את המינון בהדרגה עד ל-50 מ"ל ביום, מומלץ לפצל את הצריכה לפחות לפעמיים ביום. הכמות המומלצת לאנשים גבוהים או בעלי משקל רב היא 70 מ"ל. מומלצת צריכה על בטן ריקה. את הויטה ביוסה יש ליטול בקביעות מדי יום וכבר אחרי חודש אחד של צריכת הכמות המומלצת תורגש הקלה בכאבים. לרכישת ויטה ביוסה

דלקת פרקים - איך אפשר למנוע את המחלה?

על מנת להימנע ככל האפשר מדלקת פרקים חשוב להימנע מעישון, להקפיד על משקל גוף מאוזן, לאכול מזונות בריאים וטבעיים ככל האפשר, להתרחק ממזונות מעובדים ולהקפיד ליטול פרוביוטיקה משובחת כמו ויטה ביוסה מדי יום.

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות