דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית

דלקת חניכיים

דלקת חניכיים
דלקת חניכיים

שלום,

שמי נטע ויצמן ואני בת 25.

לפני כשנה גילו אצלי מחלת חניכיים נדירה וקשה שנקראת "מחלת חניכיים אגרסיבית של גיל הצעיר", המחלקה מתבטאת בהצטברות שאריות לכלוך מתחת לקו החניכיים והתפתחות דלקת חריפה שיוצרת כיסים בחניכיים. כיסים אלה מרופפים את אחיזת החניכיים בשן וכתוצאה מכך שיניים עלולות למות לנשור.

שהמחלה אובחנה אצלי התחלתי בטיפולים תרופתיים ופולשניים כדי לנקות את שורשי השיניים ולהקטין את הכיסים, עברתי בתקופה קצרה מאוד מספר רב של ניתוחי חניכיים.

אחרי כל ניתוח נטלתי במשך תקופה ארוכה אנטיביוטיקה חזקה.

התקופה שאחרי הניתוח הייתה מאוד קריטית ודרשו ממני לשמור על היגיינת פה גבוהה ביותר.

חברה המליצה לי ליטול "ויטה-ביוזה" כדי לעודד ולעזור למערכת החיסונית בעקבות האנטיביוטיקה וגם כדי להחזיר את החיידקים הטובים לחלל הפה.

התחלתי לגרגר "ויטה-ביוזה" (כמו מייפה) אחרי כל ארוחה וצחצוח שיניים ובתוך זמן קצר כ – 10 ימים רמת הפלאק בפה שלי ירדה באופן ניכר. החתכים מהניתוח הגלידו באופן מהיר יותר, והאפטות שיצאו לי בחלל הפה והגרון כתוצאה מנטילת האנטיביוטיקה שפגעה במערכת החיסון החלו להיעלם.

בניתוחים הבאים שעברתי נטלתי כבר את ה "ויטה-ביוזה" באופן קבוע, נוכחתי לדעת שזמן ההחלמה שלי היה מהיר יותר, כמות הפלאק שהצטברה בין הטיפולים הייתה קטנה יותר והחלמת הפצעים והחתכים לאחר הניתוח הייתה מהירה יותר.

כעת אני נוטלת "ויטה-ביוזה" על בסיס יומיומי אני ראיתי במו עיניי ושיניי את התרומה העצומה של החיידקים הללו למערכת החיסונית שלי ולגוף.

מאחלת רק בריאות לכולם

נטע

 

לפרטים נוספים- לחץ כאן

לרכישת ויטה ביוסה- לחן כאן

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות