דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

חיזוק מערכת החיסון- הכן את גופך לחורף

חיזוק מערכת החיסון- הכן את גופך לחורף

חיזוק מערכת החיסון- הכן את גופך לחורף

רפואה מונעת היא ללא ספק התרופה הטובה ביותר שנמכרת היום בשוק.

מחקרים מראים כי צריכת פרוביוטיקה משפרת ומחזקת את מערכת החיסון.

החיידקים הפרוביוטיים שומרים לנו על הבריאות כבר מעצם קיומם, בכך שמהווים מגן פיזי מפני פתוגניים שמנסים לפלוש לגוף הפונדקאי, כך גם למעשה מגנים עלינו מהדבקה בווירוסים. בנוסף ההגנה מתאפשרת תודות לחומרים אנטיביוטיים טבעיים, כמו אצידולין, בקטריוצין, לקטוצידין וחומרים נוספים, שאותם חיידקים אלה מייצרים.

הכנת מערכת החיסון  וחיזוקה לקראת החורף באמצעות ויטה ביוסה:

אופן צריכה בהדרגה מומלצת: ביום הראשון יש לשתות כ- 5 מ"ל (חצי פקק), ובמידה ולא מורגשת תופעת לוואי להמשיך להעלות את המינון עד ל- 10-30 מ"ל ביום, בהתאם למשקל ולגיל. במידה ומורגשת תגובה חיסונית יש להמשיך לצרוך במינון מופחת עד הסתגלות הגוף והרגעות מערכת החיסון.

לרכישת ויטה ביוסה

חשוב להקפיד שהגוף לא יפתח סבילות לפרוביוטיקה (מעין התמכרות), לכן, ממולץ לשנות מפעם לפעם את מינוני הפרוביוטיקה או לצרוך את הפרוביוטיקה אחת ליומיים.

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות