דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

כוויות

כוויות

כוויות

כוויות
פעמים רבות, בהיסח הדעת ובשוגג אנו נוגעים במשהו חם או נפגעים מאש גלויה. הכוויות הן הפגיעות בעור לאחר שנחשף למקור חום עז או לאש גלויה. הכוויות אינן חדלות מיד כשמקור החום מורחק ולוקח זמן מה עד שהעור נרפא. חומרתה של הכוויה נקבעת על פי מידת הנזק שנגרם לעור ועל פיה נקבע גם סוג הטיפול ומידת הדחיפות להגיע למוקד רפואה דחופה. במקרים חמורים נדרשת התערבות רפואית מיידית ולעיתים נשארות בעור צלקות שאינן נעלמות.

כוויות - מהן דרגות החומרה שלהן?

חומרת כוויות ומידת השפעתן נמדדת בארבע דרגות על פי מידת הנזק לעור.

  • דרגה ראשונה - העור באזור הכוויה אדמומי.
  • דרגה שנייה - על פני העור הפגוע מופיעות שלפוחיות.
  • דרגה שלישית - הכוויה פוגעת במספר שכבות בעור. לעיתים הכוויה פוגעת בקצות העצבים וגורמת לעקצוצים ולתחושת נימול במקום הכוויה. מספר ימים לאחר הפגיעה העור באזור הכוויה משנה את צבעו לאפור או לשחור.
  • דרגה רביעית- הכוויה פוגעת בגידים, בשרירים, בכלי דם, בעצבים ובעצמות. אזור הכוויה ייראה שחור ומפוחם. העצבים שנפגעו מהכוויה גורמים לתחושה שלא נגרם נזק רב, כיוון שלא מרגישים כמעט כאב.

כוויות- מתי צריך להתחיל לדאוג?

כאשר יש כוויות בדרגה שלישית או רביעית, אסור להסס לרגע. צריך לפנות מיד למוקד רפואה דחופה או לחדר מיון ולטפל מיד בכוויות. בדרך כלל כוויות בדרגות אלה הופכות למחלה ממושכת הדורשת טיפול קפדני וממושך, כדי למנוע ככל האפשר צלקות עתידיות ולאפשר לרקמות הפגועות להתאחות במהירות גדולה ככל האפשר.

כוויות- האם לסמוך רק על הטיפול הרפואי השמרני?

פעולתנו הראשונה היא כנראה מריחת אלוורה להרגעת המקום, לרפואה הקונבנציונאלית יש גם מה להציע בתחום הטיפול בכוויות, בעיקר חומרי הרגעה סינטטיים ומשחות אנטי זיהומיות ובאופן זה בדיוק גם פועלת הפרוביוטיקה הטבעית.

כוויות- איך פרוביוטיקה ויטה ביוסה יכולה לעזור?

כיוון שויטה ביוסה הינה פרוביוטיקה נוזלית, ניתן למרוח אותה ישירות על  העור. מריחת ויטה ביוסה על הכוויה מונעת מהחיידקים הפתוגניים ומהפטריות לחדור לתוכו, ובכך נמנע זיהום משני של העור. ויטה ביוסה מסייעת לעור לרפא את עצמו במהירות גבוהה יותר מאשר בלעדיה והיא עושה זאת בדרך טבעית ביותר, ללא צורך בשימוש באנטיביוטיקה. חשוב לדעת כי הטיפול בויטה ביוסה לא בא להחליף את הביקור אצל הרופא אלא מהווה טיפול משלים לרפואה הקונבנציונלית.

לרכישת ויטה ביוסה

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות