דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

עצירויות

עצירויות

עצירויות

עצירויות
העצירות היא תופעה שהתפתחה מאד בעולם המודרני, כתוצאה מאורח חיים נטול מאמץ פיזי, תזונה שאינה מכילה מספיק סיבים ואי שתיית נוזלים מספקת. בעיית העצירות קיימת בכל העולם המערבי והסטטיסטיקה מדברת על לפחות כעשרים אחוזים מהאוכלוסייה אשר סובלים מבעיה קשה זו.

עצירות - איך יודעים שזה מה שיש לנו?

כדי לאבחן את בעיית העצירות, הרופא ישאל את השאלות הבאות:

  • כמה פעמים מופרשת צואה?
  • כמה פעמים הצואה מופרשת תוך מאמץ?
  • כמה פעמים יש תחושה שלא התקיימה התרוקנות מלאה?
  • האם יש תחושה של חסימה או סתימה במעיים?

אם לפחות על שתי שאלות התשובה חיובית, הרי שהמטופל סובל מעצירות כרונית.

עצירות - מה הדרכים המקובלות לטפל בה?

כאשר העצירות מתחילה להציק, אפשר לרכוש בכל בית מרקחת תרופות ללא מרשם. לא מומלץ ליטול אותן בקביעות, כי לאחר שהמעיים מתרגלים אליהן, אי אפשר להפריש צואה בלא עזרת תרופות. אפשרות נוספת היא שטיפות מעיים, אותן מבצעים במכונים פרטיים שהתמחו בטכניקה זו. שטיפות המעיים אכן מועילות בניקוז הצואה שהצטברה, אך ללא שינוי בהרגלי החיים, העצירות תפרוץ שוב מחדש, שוב יידרשו שטיפות מעיים וחוזר חלילה. הרפואה הטבעית ממליצה על נטילת פרוביוטיקה, הן כטיפול בבעיית העצירות והן כטיפול מונע בתופעה.

עצירויות - איך הפרוביוטיקה יכולה לעזור?

החיידקים הפרוביוטיים מסייעים לגוף לעכל מזונות טובים, על ידי ייצור חומצות המפרקות את המזון וייצור אנזימי עיכול שונים. החיידקים הפרוביוטייים המופיעים כתוסף נוזלי הם הפיתרון הטוב ביותר לטיפול בחיידקי המעיים ובתופעות לא נעימות הקשורות בצואה קשה ובעצירויות. אמנם ניתן להשיג את הפרוביוטיקה בצורת כדורים או באבקה, אך פרוביוטיקה ויטה ביוסה בנוזל היא בעלת הפעולה המהירה והיעילה ביותר לטיפול בעצירויות.

איך מטפלים בעצירות בעזרת פרוביוטיקה ויטה ביוסה?

במשך חודש ימים מומלץ לשתות 25-30 מ"ל ויטה ביוסה פעמיים ביום, בבוקר על בטן ריקה ובערב רגע לפני השינה. לסובלים מעצירויות כרוניות, מומלץ לשתות ויטה ביוסה בקביעות. את המינון יש להתאים לחומרת העצירות, ולהחליט אם להגדיל או להקטין את כמות הויטה ביוסה כטיפול מונע. המינון המוצע כאן מתאים לאדם ממוצע. אנשים בעלי משקל גדול יותר או קטן יותר, צריכים להיות ערניים ולהתאים את הכמות המומלצת למידות גופם.

חשוב להקפיד שהגוף לא יפתח סבילות לפרוביוטיקה (מעין התמכרות), לכן, כאשר היציאות סדירות, עדיף לשנות מפעם לפעם את מינוני הפרוביוטיקה בהתאם לתחושה שמתקבלת.

לרכישת ויטה ביוסה

 

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות