דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

צריבת מדוזות

צריבת מדוזות

צריבת מדוזות

צריבת מדוזות - האם יש טיפול טבעי?

מזה שנים רבות להקות המדוזות מגיעות מדי קיץ לחופי ישראל ומטרידות את שלוות הרוחצים בים. כאשר הן מתגלות במלוא יופיין השקוף והאצילי, נזהרים הקטנים מלהיכנס אל המים, מחשש שיפגעו ויחושו צריבת מדוזות. המלחמה נגד המדוזות נראית אינסופית - יש המנסים לדוג את המדוזות בעזרת רשת, אחרים מנסים לתפוס אותן בעזרת דליי פלסטיק המשמשים למשחק של הילדים בחול והאמיצים נכנסים למים בתקווה שלא יזכו ב"נשיקת המדוזות", תקווה נכזבת בדרך כלל. הצריבה חזקה במיוחד כי המדוזות מפרישות חומרי ארס, העלולים לגרום לכוויות משמעותיות.

צריבת מדוזות - עשה ואל תעשה

עם תחושת הצריבה הראשונה ממדוזות, יש לצאת מיד מהים, להסיר את שאריות הארס מהמקום הפגוע בעזרת חפץ קשיח, מקל ארטיק, למשל. אחר כך יש לשטוף את העור במים או בחומץ בריכוז של 5%-10%. בבית אפשר למרוח משחת אלוורה פעמיים ביום במשך יום או יומיים. מותר לקחת משכך כאבים במקרים של כאב עז. אסור לשטוף את העור הצרוב במים רגילים, כדי לא להחמיר את הפגיעה, אסור לחטא את הצריבה באלכוהול, אין לקרר את הפצע בקרח ואסור בתכלית האיסור לגרד את המקום או לשפשף אותו בחול, כדי לא לפזר את ארס המדוזה.

צריבת מדוזות - איך הפרוביוטיקה יכולה לעזור?

במקרים של פגיעה בעור בשל צריבת מדוזת, לרפואה הטבעית יש פתרונות רבים. אחד מהפתרונות המומלצים ביותר הוא השימוש בפרוביוטיקה. טיפול בפרוביוטיקה נעשה על ידי מריחת נוזל פרוביוטיקה על הכוויות אשר מקצר את הטיפול ומקטין את הסיכוי לצלקות.

צריבת מדוזות - מה תפקידה של הויטה ביוסה בטיפול?

בניגוד לאחיותיה הפרוביוטיות המופיעות בצורת כדורים או אבקה, פרוביוטיקה ויטה ביוסה מופיעה בצורת נוזל ולכן ניתן למרוח אותה ישירות על  העור. ויטה ביוסה מופקת מחומרים טבעיים ואורגניים שאינם פוגעים במערכות הגוף וכאשר מורחים אותה על העור הפגוע מצריבת מדוזות, החיידקים הפרוביוטיים שבויטה ביוסה מונעים מחיידקים פתוגניים ומפטריות מזיקות לחדור לנגע ובכך נמנע זיהום משני של העור. מריחת ויטה ביוסה מסייעת לעור לרפא את עצמו במהירות גבוהה יותר מאשר בלעדיה והיא עושה זאת בדרך טבעית ביותר, ללא צורך בשימוש באנטיביוטיקה.

לרכישת ויטה ביוסה

צריבת מדוזות - האם כדאי לקחת בקבוקון ויטה ביוסה לחוף הים?

כשאורזים את החפצים לקראת היציאה לחוף הים, כדאי מאד להכניס לצידנית בקבוקון של פרוביוטיקה ויטה ביוסה מוגן בקר-חום. לאחר שטיפת המקום הפגוע במי ים או בחומץ, יש למרוח בעדינות פרוביוטיקה ויטה ביוסה. פעולה זו תאפשר לעור לרפא את עצמו במהירות ללא שום צורך בשימוש ברפואה שמרנית.

 

לרכישת ויטה ביוסה

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות