דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
עולם הפרוביוטיקה

רפואה מונעת

רפואה מונעת

רפואה מונעת

רפואה מונעת
העידן המודרני הביא עימו מזור למגוון גדול של מחלות, אך למרות ההתפתחות המדהימה במדע הרפואה, מתפתחות ומתגברות מחלות אחרות שאינן מוצאות מרפא ברפואה הקונבנציונאלית. מאמר זה לא נועד לרפא אתכם, אלא לתת לכם מידע על האפשרויות להתחיל להקפיד על רפואה מונעת דרך שינוי באורחות החיים: אכילה נכונה, ספורט ונטילת פרוביוטיקה, רצוי נוזלית.

רפואה מונעת - איך מתחילים?
בשנים האחרונות התברר שהפתרון הטוב ביותר לשמירה על הבריאות הוא הקפדה על רפואה מונעת: תזונה נכונה, השבת האיזון המיקרוביולוגי לגוף, עיסוק בספורט ואמירת לא לחיסונים הקונבנציונאליים, אותם אנו נוהגים לקבל מבלי לחשוב פעמיים. הקפדה על תזונה נכונה, ספורט ונטילת פרוביוטיקה מחזקים את מערכת העיכול ומועילים לכל מערכות הגוף: החל מהשרירים, המשך במערכות הדם והלב והעיכול וכלה במערכת החיסון.

תזונה נכונה - האם היא רפואה מונעת?
כיום הגישה הכללית היא שאין דיאטה אחת שיכולה להתאים לכולם. כדי להקל על מערכת העיכול כדאי לאכול מזון טבעי ככל האפשר ולהוציא מהתפריט את הרעלים הנמצאים בשימוש יומיומי, כמו צבעי מאכל, ממתיקים מלאכותיים, חומרים משמרים, חומרי ריסוס וכו'. כדי להשלים את החסר לגוף ולחזק את מערכת החיסון כדאי לצרוך תוספי מזון טבעיים ואורגנים עליהם ימליץ תזונאי-יועץ וכן פרוביוטיקה.

ספורט - האם הוא כלול בתחום של רפואה מונעת?
פעילות פיזית יומיומית ועיסוק בספורט חשובים מאד לשיפור הבריאות הכללית. מחקרים רבים מעידים על כך שיש קשר בין עיסוק בספורט וקיום אורח חיים פעיל לבין הפחתת מחלות שונות. שילוב של ספורט יחד עם דיאטה תורם לבניית השרירים, חיזוק מערכת החיסון וכן לירידה במשקל.

חיסונים קונבנציונאליים - האם זה רפואה מונעת?
הויכוחים בנושא זה רבים: מערכת הבריאות הציבורית טוענת שחיסונים אלה גרמו למחלות רבות להיעלם מן העולם, אך כנגדם טוענים המרפאים הטבעיים כי החיסונים הקונבנציונאליים גורמים להחלשת מערכת העיכול ובעקבות כך גם החלשת מערכת החיסון.

החזרת האיזון המיקרוביולוגי - האם זה משפיע על רפואה מונעת? ומה עם פרוביוטיקה?
שימוש קבוע על בסיס יומיומי בפרוביוטיקה מחזיר לגוף את האיזון המיקרוביולוגי. הוא משפיע מאד על מערכת העיכול, כך שמחלות רבות, בעיקר מחלות חורף, נמנעות על ידי נטילת פרוביוטיקה, במיוחד פרוביוטיקה בנוזל. פרוביוטיקה נחשבת כיום לטיפול חובה במערכת העיכול ובמערכת החיסון. היא מנטרלת את הרעלים במערכת העיכול ומחדשת את הפלורה הטבעית שאבדה לה עקב תזונה לקויה ונטילת תרופות מרובה. השאלה המרכזית הכרוכה בהחלטה על נטילת פרוביוטיקה היא איזו מהן כדאי לקחת - כדורים, אבקות ונוזל. המלצתנו היא על נטילת פרוביוטיקה ויטה ביוסה בנוזל, כי יכולת הספיגה שלה בכל מערכות הגוף מהירה מאד ויעילותה הוכחה בעליל. פרוביוטיקה ויטה ביוסה מתאימה ללקיחה מדי יום כטיפול מונע מחלות, היא מסייעת לריפוי מהיר וטוב יותר בעת מחלות והיא מהווה טיפול תומך לטיפול באנטיביוטיקה.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות