דף הבית
פרוביוטיקה
 פרוביוטיקה
 שאלות נפוצות
ויטה ביוסה הפרוביוטיקה שלנו
 ויטה ביוסה - מה זה?
 המלצות שימוש בויטה ביוסה
 חליטת צמחי מרפא בויטה ביוסה
 תעודת כשרות
 ביוסה בעולם
 ויטה ביוסה- הוראות אחסנה
מאמרים
 עולם הפרוביוטיקה
 מאמרים מדעיים מתורגמים
 בריאות מאת ריבי וקשל רוזנברג
תגובת לקוחות
קניה באתר
 רכישה אונליין
 היכן ניתן לרכוש?
צור קשר
דף הבית
המלצות שימוש בויטה ביוסה

שלשולים

שלשולים

שלשולים

שלשולים
שלשולים הם פעולות מעיים (צואה) שהמרקם שלהם מימי ודליל ותכיפות היציאות רבה מהרגיל. הסיבות לשלשולים רבות: מחלות, חיידקים, וירוסים, מתח נפשי ופציעות גופניות. שלשול חד פעמי אינו מסוכן בדרך כלל, ורוב בני האדם עלולים לסבול משלשולים פעם עד פעמיים בשנה. כשתכיפות היציאות גוברת והשלשולים הופכים להיות תכופים ונוזליים יותר, הגוף מאבד ויטמינים ומינרלים חשובים, הדם הופך לדליל ורמת החומציות בגוף פוחתת. הסכנה החמורה מאיבוד הנוזלים היא אי ספיקת לב. בזמן השלשולים חשוב מאד להקפיד על שתיית נוזלים רבים ואם רוצים אפשר ליטול תרופות הנמכרות בבתי המרקחת ללא מרשם.

שלשולים - כיצד מטפלים בהם?

בבתי המרקחת ניתן למצוא תכשירים רבים המטפלים בשלשולים, לרוב ללא מרשם רופא, אך הם מטפלים בתסמינים ולא בגורמי השלשולים. במקרים של התייבשות כתוצאה מהשלשולים, במיוחד כאשר הנפגעים הם ילדים, מקובל לתת עירוי נוזלים ישר לתוך הוריד (אינפוזיה). העירוי משלים את הסוכר והמלחים שהגוף איבד במהלך השלשולים.

שלשולים - ומה יש לפרוביוטיקה להציע?

רבים פונים לטיפולים טבעיים שיתרונם הגדול מוכיח את עצמו בשנים האחרונות. התרופה הטובה ביותר המוכרת כיום לשלשולים היא הפרוביוטיקה, אותה נוטלים במינון גבוה יחסית בזמן המחלה וכשהיא חולפת, נוטלים מינון נמוך יותר למניעת מחלות. הפרוביוטיקה מחזקת את המערכת החיסונית ויוצרת איזון חיובי בכל מערכות הגוף.

פרוביוטיקה - איך מטפלים בעזרתה בשלשולים?

הפרוביוטיקה ניתנת להשגה בכדורים, באבקה או בנוזל. במקרים של שלשולים רצוי להשתמש דווקא בפרוביוטיקה נוזלית, כי פעולתה מהירה והתוצאות מיידיות.

  • פרוביוטיקה ויטה ביוסה לטיפול בשלשולים כרוניים - בזמן השלשולים יש ליטול מינימום פעמיים ביום פרוביוטיקה ויטה ביוסה במינון של 25-30 מ"ל בכל פעם, במשך חודש ימים. לאחר שהגוף מתחזק, יש לצרוך בקביעות 20-30 מ"ל ויטה ביוסה ביום. את הויטה ביוסה רצוי לצרוך לאחר הארוחות.
  • פרוביוטיקה ויטה ביוסה לטיפול בדיזנטריה - כאשר סובלים מדיזנטריה (שלשולים חמורים), רצוי לא למנוע מהגוף לפלוט את הרעלים והחיידקים שהצטברו במעיים. עם זאת, כדי לקצר את הסבל וכאבי הבטן, מומלץ ליטול פרוביוטיקה ויטה ביוסה מינימום שלוש פעמים ביום על בטן ריקה, 30 מ"ל בכל פעם, עד שהיציאות הופכות לתקינות וכאבי הבטן חולפים. לחלופין ניתן לפצל מינונים אלו ולצרוך כל שעה.

יחד עם נטילת הויטה ביוסה חשוב להקפיד על שתייה מרובה כדי למנוע את התייבשות הגוף.


לרכישת ויטה ביוסה

 

אופן השימוש בוויטה ביוסה כמתואר הינו מידע מקצועי ואינו משמש התוויה רפואית, דיאגנוזה או יעוץ תרפויטי. אין לקבל את הנחיות השימוש הנ"ל כתחליף לטיפול מקצועי ואין להפסיק לקחת תרופות לפי מרשם הרופא המטפל ו/או לפי הידע הרפואי המקובל. יתר על כן, רצוי שקורא הכתבה הזאת יודיע לרופא המטפל על המידע שבכתבה זו. כאשר הקורא משתמש באחת ההנחיות לשימוש בוויטה ביוסה הוא פועל לפי רצונו האישי ולוקח על עצמו את האחריות. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם או כל חומר אחר המכיל חיידקים, בעלי רגישות ידוע לצמחים, נשים בהריון ותינוקות, יש להיוועץ עם רופא.

דף הביתהדפסהמפת האתרמדיניות שמירה על פרטיות